Blog

Posprzątaj grób Babci i Dziadka w dniu Ich święta!

Posprzątaj grób Babci i Dziadka w dniu Ich święta!

Już niedługo, bo 21 i 22 stycznia, będziemy świętować Dzień Babci i Dziadka. Wiele osób będzie odwiedzać swoich bliskich z kwiatkami i czekoladkami. Niestety nie wszyscy dziadkowie są nadal z nami.

Babci i Dziadkowi zawdzięczamy dużo!

Dziadkowie pomagali w naszym wychowywaniu, dawali nadprogramowe cukierki i to u nich często spędzaliśmy wakacje będąc dziećmi. Zawsze mogliśmy liczyć na ich pomoc. Zawdzięczamy im wiele. Nawet jeśli nasze Babcie i nasi Dziadkowie już zmarli, to ich wspomnienia żyją w naszych sercach. Uczcijmy ich pamięć przez zaopiekowanie się pomnikami pamięci- sprzątnijmy ich grób, zapalmy znicze i złóżmy kwiaty. o groby swoich bliskich. Chętnie zrobimy to za Ciebie. Nasza firma oferuje kompleksowe mycie grobów wraz z zadbaniem o dekoracje takie jak znicze i kwiaty. Sprzątamy nagrobki całorocznie i na terenie całej Polski.

Mieszkasz daleko i nie możesz sprzątnąć nagrobka samodzielnie?

Nie pozwól, aby odległość czy kwarantanna Ci przeszkodziła w zadbaniu o groby swoich bliskich. Chętnie zrobimy to za Ciebie. Nasza firma oferuje kompleksowe mycie grobów wraz z zadbaniem o dekoracje takie jak znicze i kwiaty. Sprzątamy nagrobki całorocznie i na terenie całej Polski.


Sprawdź ofertę i nasze dotychczasowe realizacje