Skip to content Skip to footer

Najczęściej zadawane pytania

Czy działamy na terenie całej Polski bez żadnych wyjątków?

Tak, świadczymy nasze kompleksowe usługi z zakresu sprzątania i pielęgnacji grobów na terenie całej Polski, w dużych miastach i małych miejscowościach. Docieramy w każdy zakamarek naszego kraju. Nasze usługi świadczymy na każdym cmentarzu niezależnie od jego charakteru wyznaniowego.

 

Co wchodzi w skład usługi jednorazowej?

W skład usługi jednorazowej wchodzi: czyszczenie nagrobka z piasku i innych zabrudzeń, umycie nagrobka oraz zadbanie o pobliski teren. Ponadto zapalamy znicz od naszej firmy, by oddać hołd zmarłym. Istnieje również możliwość dekoracji grobu wedle życzenia Klienta.

 

Co wchodzi w skład pakietu?

W skład pakietu wchodzą te same usługi jak w przypadku usługi jednorazowej. Jednocześnie w jego ramach oferujemy możliwość indywidualnego dostosowania oferty do potrzeb Klienta, m.in. w zakresie częstotliwości, co wpływa na możliwość obniżenia łącznej ceny usługi.

 

Czy pakiet świąteczny można wykorzystać tylko przed świętami (Boże Narodzenie, Wszystkich Świętych, Wielkanoc)?

Nie, pakiet świąteczny realizujemy w trzech terminach wskazanych przez naszych Klientów. Równie dobrze jak przed świętami Bożego Narodzenia i Wielkanocy, posprzątamy groby we wskazanych przez Państwa datach. Mogą to być np. ważne rocznice rodzinne. 

 

Jakie formy płatności są akceptowane?

W chwili obecnej możliwe jest dokonanie płatności w formie przelewu lub za pośrednictwem serwisu PayU. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę.

 

Jak można złożyć zamówienie?

Zamówienia można składać na trzy sposoby: telefonicznie, mailowo lub przez formularz zamieszczony na stronie internetowej (zakładka Zamów online).

 

Jak wygląda potwierdzenie realizacji zlecenia?

Po każdym zrealizowanym zamówieniu przesyłamy dokumentację fotograficzną przed i po do Klienta.

 

Jakie usługi dodatkowe (poza sprzątaniem i czyszczeniem nagrobków) są oferowane?

Poza standardowymi usługami oferujemy: odnowienie liter, impregnacja, mycie specjalistyczną myjką ciśnieniową, prace ogrodnicze (m. in. sadzenie kwiatów), porządkowanie miejsca spoczynku po pogrzebie.

 

Jakie dekoracje nagrobków są dostępne?

Obecnie oferujemy głównie znicze oraz dekoracje kwiatowe: kwiaty sztuczne i kwiaty żywe. Ich rozmiar i kolorystykę dostosujemy do życzenia Klienta.

 

 

Masz dodatkowe pytania?

573 504 300

kontakt@istotni.pl