ZAKRES ŚWIADCZONYCH USŁUG, PAKIET OPIEKI NAD GROBEM

Najczęściej zadawane pytania dotyczące naszych usług. Jeśli nie znajdą tu Państwo odpowiedzi na swoje pytania, zapraszamy do kontaktu.
Czy sprzątamy groby na terenie całej Polski bez żadnych wyjątków?

Tak, sprzątamy groby na terenie całej Polski. Nasze usługi świadczymy kompleksowo, w związku z tym niezależnie od tego jaki pakiet opieki nad grobem Państwo wybiorą, zespół istotni.pl go zrealizuje. Bez względu na to, czy grób jest zlokalizowany na cmentarzu w dużym mieście czy w małej miejscowości. Doskonale wiemy jak ważna jest dla Państwa fachowa opieka nad grobami bliskich, dlatego też realizujemy zlecenia dosłownie w każdej części kraju. Sprzątanie i pielęgnację grobów w całej Polsce wykonujemy dzięki naszym pracownikom, którzy gotowi są pomóc Państwu w każdym województwie.

Czy opiekę nad grobami świadczymy na cmentarzach wszystkich wyznań?

Oczywiście, że tak. Zlecenia realizujemy niezależnie od charakteru wyznaniowego cmentarza. Pakiet opieki nad grobem, który Państwo wybiorą zawsze wykonamy zgodnie z obowiązującym obrządkiem i przepisami danego cmentarza. Każde zlecenie jest dla nas indywidualne, ponieważ wiemy, że każda zmarła osoba była inna. Wszystkie prace wykonujemy z poszanowaniem wyznania, tradycji i oczekiwań najbliższych.

Jakie są dostępne pakiety opieki nad grobami?

Istotni.pl to kompleksowa opieka nad grobami i indywidualne podejście. Dlatego też wstępnie oferujemy trzy podstawowe pakiety opieki nad grobami: jednorazowe sprzątanie grobu, pakiet świąteczny i całoroczna opieka nad grobem. Wiemy doskonale jak różne bywają Państwa potrzeby. Ze względu na to zawsze dostosowujemy pakiet indywidualnie i modyfikujemy go w oparciu o Państwa możliwości oraz potrzeby.

Pakiet opieki nad grobem - usługa jednorazowa, co wchodzi w jej skład?

W skład usługi jednorazowej wchodzą czyszczenie nagrobka z piasku i innych zabrudzeń oraz mycie pomnika. Do naszych zadań zgodnie z tym pakietem należy też zadbanie o teren dookoła grobu. Ponadto zawsze zapalamy znicz od zespołu istotni.pl, aby uczcić pamięć o Państwa bliskich i oddać im hołd. Pakiet jednorazowego sprzątania grobu każdorazowo można rozbudować, np. o udekorowanie grobu zgodnie z Państwa życzeniem.

Co wchodzi w skład pakietu świątecznego?

W skład pakietu świątecznego wchodzą te same usługi, które oferujemy w pakiecie jednorazowej opieki nad grobem. Jednocześnie w ramach tego pakietu dajemy możliwość indywidualnego dostosowania go do Państwa potrzeb. Z doświadczenia wiemy, że Państwa potrzeby bywają bardzo rożne. Dlatego też możliwa jest np. zmiana zakresu częstotliwości prac. To wpływa z kolei na możliwość obniżenia łącznej ceny usługi.

Jakie dodatkowe usługi oferujemy (poza sprzątaniem i czyszczeniem nagrobków)?

Opieka nad grobami to szeroki wachlarz usług. Poza standardowymi pracami takimi jak sprzątanie grobu czy mycie pomnika oferujemy: odnowienie liter na pomniku, impregnację grobu, mycie grobów specjalistyczną myjką ciśnieniową, prace ogrodnicze (m. in. sadzenie kwiatów na grobie), a także porządkowanie miejsca spoczynku po pogrzebie.

Który pakiet opieki nad grobem jest najpopularniejszy?

Pakiet opieki nad grobem, który wybierają Państwo najczęściej to świąteczny pakiet opieki nad grobem. Ze względu na to, że opiekujemy się grobami na cmentarzach wszystkich wyznań jest on oczywiście dostosowany do kalendarza świąt i przyjętych praktyk.

Jakie dekoracje nagrobków są dostępne?

Istotni.pl to także usługi dekorowania nagrobków. W związku z tym oferujemy Państwu tradycyjne znicze, znicze personalizowanie, a także dekoracje wykonywane z kwiatów sztucznych i żywych. Na Państwa życzenie zrobimy wiązankę, wieniec, a także stroik na pomnik. Rozmiar i kolorystykę ozdoby dostosujemy do Państwa życzenia.

ZŁOŻENIE ZAMÓWIENIA, PŁATNOŚĆ I POTWIERDZENIE REALIZACJI

Jeśli wybrali Państwo pakiet opieki nad grobem, poniżej znajdują się informacje na temat płatności.
Jak można złożyć zamówienie?

Aby zamówić jednorazowe sprzątanie grobu, mycie pomnika, dekorowanie grobu przed świętami, czy też sprzątanie grobu po pogrzebie lub inną usługę, można zrobić to na trzy sposoby. Mogą Państwo zlecić usługę telefonicznie pod numerem widocznym na naszej stronie. Można też wysłać maila na adres wskazany w kontakcie lub skorzystać z formularza zamieszczonego na stronie internetowej (zakładka: Zamów online). W tej ostatniej wersji mogą Państwo od razu wybrać pakiet opieki nad grobem spełniający oczekiwania.

Jakie formy płatności są akceptowane?

W trosce o Państwa wygodę i bezpieczeństwo, nasze usługi mogą Państwo opłacić w formie tradycyjnego przelewu na wskazane konto bankowe lub dokonać płatności przez szybkie płatności elektroniczne paynow lub PayPal.

Jak wygląda potwierdzenie realizacji zlecenia?

Dla nas opieka nad grobami to nie tylko rzetelne wykonanie powierzonego zlecenia, ale też zapewnienie Klienta o właściwej jego realizacji. Wiemy bowiem jak ważne jest w tym przypadku poczucie wewnętrznego spokoju. W związku z tym po każdym zrealizowanym zamówieniu przesyłamy dokumentację fotograficzną wykonaną przed pracami i po ich zrealizowaniu.