Skip to content Skip to footer

„Człowiek żyje tak długo,
jak długo trwa pamięć o nim”

O nas

Coraz częściej zdarza się, że z powodu codziennych obowiązków ciężko nam znaleźć czas, by nawiedzać groby bliskich osób. Również trwająca pandemia sprawia, że ograniczyliśmy wyjścia na zewnątrz w trosce o nasze własne bezpieczeństwo i zdrowie. Wielu z nas zmieniło miejsce zamieszkania, przez co ciężej zadbać o nagrobki najbliższych. Oczywistym faktem jest, że należy im się szacunek wyrażony naszą pamięcią i zadbanym grobem.

Jeśli tak wygląda właśnie Państwa rzeczywistość – meldujemy swoją gotowość do pomocy – Zespół istotni.pl

Kim jesteśmy?

Zespół istotni.pl tworzą ludzie z misją, którzy rozumieją, jak ważne jest godne upamiętnienie Tych, którzy już odeszli. Dokładamy wszelkich starań, by każdy grób był nie tylko posprzątany, ale przede wszystkim by należycie oddawał pamięć o Zmarłych. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i z profesjonalizmem. Stosujemy produkty czyszczące najwyższej klasy dostosowane do materiałów, z których zbudowany jest nagrobek. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Na zakończenie zawsze zostawiamy znicz jako wyraz naszego hołdu wobec Zmarłej osoby, bo istotni.pl to nie praca – to nasza MISJA!

Nasze usługi obejmują kompleksową opiekę nad grobami. Każdą realizację poprzedzamy doprecyzowaniem zakresu zadań, by jak najlepiej odpowiedzieć na Państwa oczekiwania. Po zakończonym zleceniu przekażemy dokumentację fotograficzną. Zależy nam na tym, by mieli Państwo możliwość upewnienia się, że zadbany grób należycie oddaje szacunek Państwa bliskim.