„Człowiek żyje tak długo, jak długo trwa pamięć o nim”

Coraz trudniej jest znaleźć nam czas, aby dbać o groby bliskich i odwiedzać je odpowiednio często. To między innymi przez codzienne obowiązki i odległe miejsca zamieszkania. Zdarza się też, że nie pozwala na to zdrowie lub zwyczajnie brakuje nam sił na sprzątanie grobów. Mimo chęci wielokrotnie nie mamy możliwości, żeby umyć pomnik przed świętami albo zapalić znicz w ważną rocznicę. Dodatkowym problemem stały się aktualnie koszty podróżowania, które znacznie wzrosły. Powodują one, że skrupulatniej liczymy wydatki i nie zawsze stać nas na drogie wyjazdy. Kłopotem była też pandemia utrudniająca przemieszczanie się. Biorąc pod uwagę sytuacje i wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy szeroką ofertę, która obejmuje sprzątanie grobów w całej Polsce. Nasz zespół zadba o groby Państwa najbliższych z należytym szacunkiem i starannością.

Jesteśmy gotowi, aby podjąć opiekę nad grobami w dużych miastach i małych miejscowościach. Meldujemy gotowość do pomocy – zespół istotni.pl

O nas

Zespół istotni.pl tworzą ludzie, którzy rozumieją, jak ważna jest pamięć o bliskich i godne ich upamiętnienie. Dlatego każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Dokładamy wszelkich starań, aby grób był posprzątany i ozdobiony zgodnie z Państwa życzeniem. Uwzględniając powagę miejsca, a także pamięć o tych, którzy odeszli, wszystkie prace wykonujemy z należytym szacunkiem. Po ich zakończeniu zawsze zapalamy znicz od nas, ponieważ dla zespołu istotni.pl to nie tylko praca, ale też misja.

Usługi istotni.pl to kompleksowa opieka nad grobami. Nasza oferta zawiera różne pakiety, od jednorazowych zleceń po całoroczną opiekę nad grobami. Każde zadanie poprzedzamy doprecyzowaniem zakresu prac, żeby jak najlepiej spełnić Państwa oczekiwania. A po zakończonym zleceniu zawsze przekazujemy dokumentację fotograficzną. Zależy nam na tym, aby byli Państwo pewni, że zadbany grób należycie oddaje szacunek Państwa bliskim.

Firma sprzątająca groby

Jesteśmy liderem na rynku

Od początku działalności nasza firma łączy tradycje z nowoczesnością. Tradycja to dbanie o groby, ozdabianie pomników przed świętami czy też zapalanie zniczy przy ważnych okazjach. Natomiast nowoczesność to innowacyjne rozwiązania, dzięki którym mogą Państwo zlecić nam każdą usługę. Dlatego też zlecenie można złożyć online przez specjalny formularz na stronie internetowej, wysyłając maila lub dzwoniąc do nas. Rozumiemy Państwa sytuacje, dlatego formalności ograniczamy do minimum. Nie ma konieczności poświęcania czasu na spotkania i wskazywanie miejsc pochówku bliskich. Wszystkie ustalenia odbywają się zdalnie. Zajmuje się nimi dedykowany opiekun Klienta. Dba on zarówno o rzetelne wykonanie pracy, jak też o przesyłanie dokumentacji fotograficznej obrazującej etapy sprzątania grobu i efekt końcowy.

Dynamiczny rozwój, zaangażowanie i w pełni profesjonalna opieka nad grobami sprawiły, że niejednokrotnie powierzano nam rolę eksperta. To sprawia, że media bardzo chętnie zwracają się do nas i zapraszają do wypowiedzi. Z przyjemnością dzielimy się wiedzą na temat fachowej opieki nad grobami.

Mamy zespoły w każdym województwie

Istotni.pl to całoroczna opieka nad grobami w całej Polsce. Jesteśmy do Państwa dyspozycji nie tylko na dużych cmentarzach, ale też na tych małych, niejednokrotnie położonych na uboczu. Oferujemy opiekę nad grobami w całym kraju, ponieważ istotni.pl to zespoły profesjonalnych pracowników w każdym województwie.

Nie tylko rzetelnie wykonują powierzoną im pracę, ale też skrupulatnie dopilnowują, żeby wszystko odbyło się zgodnie z poszanowaniem przyjętych obyczajów i standardów. 

Zadowoleni Klienci

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z opiniami Klientów, którzy skorzystali z naszej pomocy. Więcej opinii na: https://g.page/istotni 

Pani Teresa dzieli się opinią o współpracy z nami i przytacza momenty wzruszenia

Pani Magdalena opowiada o pierwszym kontakcie z naszą firmą i zleceniu opieki nad grobem Dziadka

Proboszcz parafii rzymskokatolickiej w naszej serii Q&A, czyli pytania i odpowiedzi z branży funeralnej

Prawnik wyjaśnia kwestie związane z dziedziczeniem i testamentem