Szanowni Państwo,

z dumą prezentujemy nasze dotychczasowe realizacje. Zobaczą tu Państwo efekty naszej pracy na cmentarzach w różnych częściach kraju. Opieka nad grobami na terenie całej Polski obejmuje szeroki wachlarz usług. Przede wszystkim są to: jednorazowe sprzątanie grobu, porządkowanie grobu po pogrzebie, mycie pomnika, czyszczenie terenu dookoła nagrobka, renowacja liter na pomniku, dekoracja grobu i całoroczna opieka nad grobami. To głównie te zadania Państwo nam powierzają, a my realizujemy je z pełnym zaangażowaniem.   

Opieka nad grobami istotni.pl to Państwa zlecenia i nasze realizacje

Państwa zlecenia oraz coraz większa liczba stałych Klientów pozwalają sukcesywnie wzbogacać portfolio naszych realizacji. Przede wszystkim jednak dzięki temu zdobywamy kolejne doświadczenia i rozwijamy naszą działalność. Do tej pory mieliśmy już okazję wykonywać czyszczenie grobów z piasku, który się nagromadził. Myliśmy pomniki z kurzu i zanieczyszczeń powstałych na skutek różnych warunków atmosferycznych. Wiosną usuwaliśmy chwasty i dzikie zarośla wokół nagrobków. Natomiast jesienią jedno z naszych zadań to czyszczenie grobów z liści, zaś zimą odśnieżanie grobów. Pracowaliśmy ze wszystkimi materiałami, z których wykonane są nagrobki. Czyszczenie grobów z piaskowca, mycie pomników z granitu, lastryko czy marmuru to między innymi nasze codzienne prace. Każde zlecenie jest inne, w związku z czym traktujemy je indywidualnie. Doskonale wiemy jak profesjonalnie dobrać środki czyszczące odpowiednie do sprzątania grobu i jego pielęgnacji. Opieka nad grobami wymaga bowiem specjalistycznej wiedzy. Pozwala ona nie tylko jak najlepiej wykonać prace, ale też uniknąć uszkodzeń nagrobkowych kamieni. Opieka nad grobami to nie tylko sprzątanie, czyszczenie, mycie i prace porządkowe, ale też dekorowanie grobów. To związane ze świętami, rocznicami i innymi okazjami ważnymi dla rodzin. Dlatego w ich imieniu zapalamy znicze i składamy wiązanki. Każda realizacja jest dla nas bardzo ważna. Dokładamy wszelkich starań, aby poprzez nasze działanie oddać hołd tym, których już nie ma z nami.

Niezależnie od tego, czy Państwa bliskie osoby są pochowane na Cmentarzu Osobowickim we Wrocławiu, Cmentarzu Starym w Radomsku, czy innej lokalizacji na terenie Polski – dotrzemy tam. Istotni.pl to kompleksowa opieka nad grobami na cmentarzach katolickich, prawosławnych, żydowskich, muzułmańskich i świeckich.