Skip to content Skip to footer

Jak dbać o groby na odległość?

Żyjemy w czasach, gdzie wiele osób nie mieszka w swoich miastach rodzinnych. W skutek podjętych decyzji przeprowadzili się do innego miasta, a nawet kraju. Czasami te odległości są małe, ale często – podróż zajmuje dużo czasu i energii. A w dzisiejszej rzeczywistości, kiedy na całym świecie obowiązuje pełno obostrzeń związanych z pandemią, podróżowanie nie jest tak proste jak było jeszcze niedawno.

Z utrudnieniami w podróżowaniu w rodzinne strony wiąże się też brak możliwości odwiedzenia i zadbania o groby bliskich. Jednak to nie oznacza, że te miejsca spoczynku mają zostać zapomniane. Aby do tego nie dopuścić można skorzystać z profesjonalnych usług firm sprzątającej groby – takich właśnie jak nasza firma, która kompleksowo posprząta nagrobki.

Co wchodzi w zakres takich usług?

Wszystko zależy od pakietu na który się zdecydujecie. Od jednorazowego sprzątania, po te w okresach świątecznych lub całoroczne. Opiekę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb, uzgodnionych z dedykowanym Opiekunem Klienta. Niektóre miejsca spoczynku wymagają wyłącznie porządnego umycia i pielęgnacji kwiatów, a inne będą wymagać większego nakładu pracy jak wymiany roślin w donicach bądź odmalowania liter na grobie.
Nasza firma zadba kompleksowo o pomniki i odpowie na indywidualne zapotrzebowanie.

Jak wynająć naszą firmę?

Elastycznie podchodzimy nie tylko do potrzeb klientów względem grobów, ale także do sposobu zamawiania naszych usług.

Możecie się z nami skontaktować na wiele sposobów: od tradycyjnego telefonu, poprzez kontakt drogą e-mailową, a kończąc na samodzielnym zakupie poprzez formularz
Przyjmujemy zarówno przelewy tradycyjne oraz szybkie płatności za pomocą PayU.

Indywidualna obsługa Klienta

Do każdego zamówienia przydzielamy dedykowanego Opiekuna Klienta, który będzie czuwał nad bardzo dobrym wykonaniem usługi. Nasi pracownicy podchodzą indywidualnie do każdego Klienta i jego potrzeb. Odpowiemy też na każde pytania.

Pamiętajmy, że regularne dbanie o groby jest wyrazem szacunku i ma wymiar symboliczny. Ale dochodzą do tego też kwestie czysto praktyczne. Bieżące czyszczenie pomaga nam uniknąć powstania silnych zabrudzeń, które później będą bardzo trudne do usunięcia.

Poznaj naszą ofertę i sprawdź nasze realizacje